143

Дерев'янко Ганна Олександрівна

Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА)

Українська громадська діячка і лобіст. За версією журналу «Фокус», Ганна Дерев'янко на 47 місці в топ-100 найвпливовіших жінок України.

Ганна Дерев'янко входить до складу наглядової ради компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг» і Наглядової Ради «Райффайзен Банку Аваль». Також є членом Національної ради реформ при Президентові України та Ради World Economic Forum Global Agenda Council.

Освіта:

  • 1993-1998 рр. — Київський національний економічний університет, магістр, спеціальність «Міжнародна економіка і право».

Кар'єра:

  • 1998 р. призначено фінансовим директором компанії з іноземними інвестиціями «Український будівельний бізнес»
  • 2000 р. — призначена заступником директора Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА);
  • з 2003 р. — обіймає посаду виконавчого директора ЄБА;

Цитати:

Якщо ти можеш розраховувати на себе, свій розум або на свій колектив, якщо у тебе є хороша стратегія і ідея, то ти можеш бути успішним в нашій державі. І при цьому платити всі податки, бути доброчесним і нікого не вбивати, і ні у кого не красти. (Інтерв'ю для сайту НВ Бізнес, 15 квітня, 15:02)

Прийшла [в ЄБА] в 2000 р нас було двоє — директор і я. Коли я прийшла, то зрозуміла, що це настільки інше щось в порівнянні з бізнесом! Юрій Петрусь, другий директор нашої Асоціації, мені показав, що таке суспільні відносини. Він розкрутив організацію і запустив той маховик, який завжди дуже складно розкручується. (Інтерв'ю сайту 24, 26 квітня, 10:00)

Просто критикувати ситуацію ми, як організація, собі не дозволяємо. Легко сказати, що все погано і нічого не виходить. [Мова йде про ЄБА] Дати пропозиції щодо того, як зробити краще, — набагато складніше. Тому ми пропонуємо бізнесу виступати зі своїми ідеями і часто виходить давати якісь пропозиції, які просувають уперед. Використовуючи цю позицію, ми рухаємося вперед і намагаємося робити наш діалог з представниками влади максимально позбавленим емоцій. (Інтерв'ю сайту 24, 26 квітня, 10:00)

Навчання, закріплена практикою, — це шлях до успіху. Читайте, не обмежуйтеся тільки бізнес-літературою, подорожуйте, розвивайте світогляд, будьте космополітами. Глобальне мислення допоможе вам розвинути той самий out-of-the-box thinking. (Інтеренет видання Українська правда, 14.01.2016, 10:37)

Я намагаюся дати можливість розвиватися всім людям, які працюють в нашій компанії. Повинна бути свобода себе реалізовувати і досягати успіху. Тому що якщо обмежуєш своїх співробітників, то апріорі не даєш своїй організації рости. (Інтерв'ю сайту 24, 26 квітня, 10:00)

Хобі:

  • Спорт, подорожі, природа.

Родина:

  • Заміжня і має двох синів.
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.