Пасічники прогнозують ціну на бджолопакети від 1 тис. грн

31 січня 2018 994 0
За гарної зимівлі бджолопакети коштуватимуть 1 тис. грн
Kurkul.comЗа гарної зимівлі бджолопакети коштуватимуть 1 тис. грн

Ціна залежатиме від результатів зимівлі, але не буде меншою за 1 тис. грн/бджолопакет. Про це йдеться на форумі Галицький Точок.

«При нормальній зимі ціна на пакет, на мою думку, стартуватиме з 1 тис. грн, при відносно «неважній» зимівлі — буде вищою», — пише користувач форуму Галичанин.

Також бджолярі переконані, що ціна меду не впливає на ціну бджолопакету. Вплив має лише перезимівля.

Остаточні ціни на бджолопакети сформуються у березні.

«Оскільки вже ціна не менше 1,2 тис. грн  з багатьма моїми покупцями обговорена, об’єм продажів може зрости якщо ціна 1,2 тис. грн залишиться. Але і за 1,4 тис. грн готові брати. Остаточно про ціну ми знатимемо у березні», — пише користувач miro.

Також на формування ціни вплине і якість самого пакету.

«Ціна пакету ще залежить від того у кого і який пакет хочуть купити. Адже відомо, є пакети зібрані по пасічниках, а є пакети чітко сформовані на відповідних пасіках та з відповідними матками. Пакети бджіл продаються з відповідними документами чи просто за готівку буз будь-який супровідних документів чи довідок. Також важливим є час продажу. Пакети до 1 травня, пакети з 1 по 10 травня, а також пакети після 20 травня. Якісний пакет з міченою номерною маткою відомого походження, супровідними документами (вет. форма, накладна, договір купівлі-продажу) буде в межах 1,4 – 1,6 тис. грн», — пише користувач Іван Михайлович.

Виконано за допомогою Disqus