Щоб перемогти великі корпорації, необхідно бути «гнучким» — Ільченко

3 квітня 2018 106 0
Віталій Ільченко, власник ГК UKRAVIT
ukravit.uaВіталій Ільченко, власник ГК UKRAVIT

Мати власний досвід, знати англійську мову та не лише торгувати, а й виробляти продукцію. Такими секретами під час Панельної дискусії «Український прорив: підприємництво та інновації», що відбулася в Києві, поділився власник ГК UKRAVIT  Віталій Ільченко. Про це повідомляє прес-служба Київського Міжнародного Економічного Форуму.

Під час дискусії «Український прорив: підприємництво та інновації» чотири українських великих бізнесмена розкрили секрети свого успіху та розповіли, як зробити успішним бізнес в Україні, як знайти ідеї та стартовий капітал та які компетенції необхідні для роботи в провідних компаніях.

Віталій Ільченко говорить, що його компанія починала як імпортер, згодом перейшла на виробництво, а зараз готує до запуску у червні один з найбільших в Європі R&D-центрів, який буде займатися новими розробками.

«Для того, щоб перемогти великі корпорації, необхідно бути гнучким і креативним, швидко приймати рішення, перебудовувати модель ведення бізнесу, змінювати стратегію. Тільки так можна перемогти великі корпорації та самому стати великою корпорацією», — розповідає Віталій Ільченко.

Власник компанії отримав свій перший мільйон, бо їздив у інші країни і завдяки знанням іноземної мови розмовляв з постачальниками та зміг їх переконати у потрібності співпраці.

«Коли спілкуєтесь через перекладача, ви не зможете донести до співрозмовника свої емоції. Коли ми стали великою компанією, то зрозуміли, що треба рухатись далі. Поставили за мету відкрити науково-дослідний інститут, тому що без науки немає майбутнього. У нас є багато талановитих вчених, яким потрібно дати певний «інкубатор». Ми даємо їм цю можливість, а головна мотивація науковців у тому, що вони займаються улюбленою справою та роблять щось нове», — додає Віталій Ільченко.

Наразі топ-бізнесмен хоче змінити ситуацію, коли експортовану з України сировину переробляють, а потім завозять в Україну як продукт з доданою вартістю. Адже на його думку, в майбутньому агросектор — це і медицина, і відновлювальні ресурси, і хімія. Тобто все, що потрібно людині, можна буде створити в сільському господарстві. Адже ресурси закінчуються, а сільське господарство відновлюється.

Виконано за допомогою Disqus