Німецькі незалежні експерти оцінили роботу тракторів Fendt 1000-ї серії

18 квітня 2018 100 0
Трактор Fendt 1050
АгроспейсТрактор Fendt 1050

Трактори Fendt 1000-ї серії, виведені на ринок трохи більше року тому, перевершили очікування виробників. Про це повідомляє Traktorist.ua.

На сьогодні у всьому світі продано понад 1000 одиниць цієї техніки. Незалежні випробування довели, що модель Fendt 1050 Vario — найпотужніший і в той же час найекономічніший трактор з усіх, представлених на світовому ринку.

Три моделі тракторів Fendt 1000-ї серії (1050, 1042 і 1046) пройшли незалежне тестування експертами Німецького сільськогосподарського товариства, результати якого опубліковані в свіжому випуску аграрного журналу Profi.

На думку німецьких фахівців, якщо раніше важкі польові роботи здійснювалися гусеничними тракторами, які ущільнювали ґрунт і споживали дуже багато палива, то з появою Fendt 1050 Vario ці роботи можна здійснювати більш ефективно.

Для забезпечення мінімальної витрати палива всі вузли трактора скомпоновані за принципом «високий крутний момент — низькі обороти двигуна».

Незалежні експерти з Німеччини високо оцінили опцію контролю тиску в шинах Vario Grip, яка дозволяє всього за кілька хвилин регулювати тиск шин від 0,6 до 2,5 бар і додатково збільшувати силу тяги.

Українські аграрії, поряд з сільгоспвиробниками всього світу, вже також змогли оцінити Fendt 1000-ї серії в роботі на своїх полях.

Компанія «Агроспейс» пропонує зручні умови фінансування покупки тракторів Fendt: кредитні і лізингові програми на вибір клієнта. Крім того, «Агроспейс», офіційний дистриб'ютор AGCO в Україні, пропонує оцінити техніку Fendt в роботі на Ваших полях.

 

Виконано за допомогою Disqus