ФАО назвали перспективні країни для збуту кукурудзи

27 квітня 2018 77 0
Зростання споживання кукурудзи очікується в Європі
Kurkul.comЗростання споживання кукурудзи очікується в Європі

Збільшення споживання м’яса призведе до збільшення попиту на кукурудзу, яка призначена на корм тваринам. Найбільш суттєве збільшення споживання м’яса спостерігатиметься у країнах Африканського континенту: Судан, Мозамбік, Кенія, Ефіопія, Нігерія. Про це йдеться у блозі економіста ФАО Дмитр Приходька на Latifundist.com.

«Ми очікуємо, що протягом 8 років зростання споживання м'яса птиці на глобальному рівні приблизно складе 12%. Зростання споживання яловичини — 10%, свинини — 9%. Найбільш істотне зростання очікується про торгівлю молочною продукцією — 20% протягом найближчих 8 років », — повідомив експерт.

Це зумовить збільшення споживання кукурудзи, призначеної на корм тваринам

«Ми очікуємо, що країни Азіатського регіону збільшать споживання кукурудзи на 16%, країни Північної Америки — на 16%, країни Латинської Америки, перш за все Бразилія, Аргентина — на 20%», — прогнозує Дмитро Приходько.

Зростання споживання кукурудзи очікується і в Європі — на 13% в найближчі 8 років. У трійці лідерів серед найбільш перспективних ринків збуту цієї культури — Китай, Мексика та Саудівська Аравія. Крім того, дуже важливими ринками збуту будуть Єгипет і Алжир.

 

Виконано за допомогою Disqus