Здешевшання молочної сировини не вплине на ціну молокопродуктів — думка

11 травня 2018 105 0
Вартість готової продукції не знизиться
pixabay.comВартість готової продукції не знизиться

Незважаючи на зниження ціни на молочну сировину, вартість готової продукцію не зміниться. Про це повідомив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, передає ГолосUA.

«Рентабельність виробництва молока в Україні сьогодні знижується. Подивіться на закупівельні ціни молока з початку року — взимку ціни не були завищеними. Це було пов'язано з тим, що роздрібні ціни трималися на одному рівні, але рентабельність виробники молока завищили, знизивши закупівельні ціни. Процес почався ще в лютому, але сьогодні прибутковість виробництва молока дійсно знизилася», — повідомляє експерт.

За його словами, ціна знизилися лише на молоко, куплене у населення.

«В Україні впали закупівельні ціни на молоко в тих населених пунктах, звідки просто невигідно вивозити сировину. При тому, що ціна на «промислове» молоко не впала — вона була стабільною з початку зими. А на молоко, куплене у населення, знизилася закупівельна ціна», — коментує Олексій Дорошенко.

Нагадаємо, закупівельні ціни на молоко продовжують падати під тиском сезонного зростання виробництва. За підсумками квітня середня ціна на молоко склала 9,12 грн/кг.

 

Виконано за допомогою Disqus