ФАО продовжує надавати молодих тварин господарствам на сході України

31 травня 2018 102 0
ФАО продовжує надавати молодих тварин господарствам на сході України
pixabay.com

Близько 250 сільських домогосподарств, які знаходяться вздовж лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях, отримають двомісячних кроликів цього тижня від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Раніше ФАО вже роздала молоду птицю господарствам. Про це повідомляє прес-служба ФАО.

Розподіл тварин відбувається в Бахмутському районі Донецької області та Попаснянському районі Луганської області. Метою проекту є збільшення самовиробництва високобілкового м'яса як економічної альтернативи більшим тваринам та збагачення пропозиції на місцевому ринку. Окрім трьох кроликів Новозеландської породи, бенефіціари проекту ФАО отримають повний покроковий посібник правилами вирощування молодняку, який можливо використовувати як для домашніх господарств, так і для комерційного виробництва.

Кроликів поставлятимуться разом з клітками, які виконані з високоякісного металу з пластиковими вставками, щоб запобігти таким розповсюдженим захворюванням кроликів, як пододерматит.

«Забезпечення молодими кроликами — це вагома складова програми ФАО для вразливих домогосподарств, чиї засоби до існування постраждали внаслідок поточного конфлікту на сході України. Наш досвід минулого року показав хорошу тенденцію від простого утримання молодняку на задньому дворі до майже комерційного виробництва м’яса, що приносить дохід», — сказав програмний менеджер ФАО Андре Арріаза.

Впродовж останніх місяців ФАО підтримала близько 35 000 домогосподарств вздовж лінії розмежування різними видами сільськогосподарської допомоги: молодняк птиці, насіння соняшнику та кукурудзи, насіннєва картопля, системи крапельного зрошення, корм для тварин.

Ця допомога є частиною програми реагування на надзвичайні ситуації в Україні, що на сьогодні становить $2,3 млн.

Виконано за допомогою Disqus