Агрофірма на Одещині вирішила сіяти соняшник на вже засіяній соняшником землі

4 червня 2018 720 0
Посів соняшнику на землі, засіюною соняшником
pixabay.comПосів соняшнику на землі, засіюною соняшником

Фермер Ігор Моїсеєнко обробляє ділянку вже протягом 16 років. Зараз вона стала предметом суперечок. Про це повідомляє Media.uagroup.ua.

Нещодавно, за його словами, на цю землю, засіяну соняшником, заїхала техніка агрофірми «Нива плюс», щоб також посіяти соняшник.

Компанія стверджує, що має новий договір на цю ділянку землі і відмовлятись від подальших робіт на цій площі не має наміру.

«На полі вже є сходи, фаза третього листа. Я маю договір, у якому зазначено, що термін його дії триває до виставлення земельної ділянки на торги. Але це не зупиняє агрофірму, яка планує сіяти соняшник по соняшнику», — зазначає фермер Ігор Моїсеєнко.

Голова Асоціації аграріїв Подільського району Микола Якубенко розповідає, що фермера не повідомили про розірвання з ним договору оренди, хоча по закону мають зробити це протягом місяця. Та його слова не становлять аргументу для агрофірми «Нива плюс».

«Нам сьогодні просто заважають працювати. Якщо ви маєте претензії — звертайтесь до суду», — наголошує голова агрофірми «Нива плюс» Олександр Маланюк.

За його словами, вони не одноразово попереджали, що мають договір на земельну ділянку під час рекультиваційних робіт. Пропонували навіть фінансову компенсацію. Щодо вже засіяного поля, вважає, що він засіяний падалічним соняшником. Проте, за рішенням суду вони не будуть перешкоджати збору врожаю іншим власником.

Виконано за допомогою Disqus

- 10° ... - 13°

Вітер

3.3м/с

Опади

0мм

Вологість

78%