Для обробки рослин в Україні потрібно близько 40 тисяч тонн ЗЗР

6 липня 2018 94 0
Обробка поля ЗЗР
pixabay.comОбробка поля ЗЗР

В Україні на сьогодні близько 40-45 млн га земель відведені під вирощування різних культур. І для обробки цих культур потрібно близько 40 тис. т хімічних засобів захисту рослин, але в дійсності ця цифра сягає близько 120 тис. т. Про це повідомляє Superagronom.com.

«Більшість хімічних засобів завозиться з-за кордону. 120 тис. тонн пестицидів в грошовому еквіваленті — $600 млн. І тому даний сектор є доволі прибутковим з точки зору підробок, через що дуже багато контрафактної та контрабандної продукції потрапляє різними шляхами на ринок України. Із них близько 30% — продукція китайського походження, ще третина — продукція неналежної якості», — розповів координатор проектів з хімічної безпеки Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» Денис Павловський.

Крім того, наголосив експерт, є ще особливо небезпечні пестициди, які за світовими вимогами не рекомендовані до використання й заборонені — список з 200 препаратів, з якого 32 препарати — офіційно дозволені до використання в Україні.

Виконано за допомогою Disqus