У Волинській області будують насіннєвий завод часнику

18 липня 2018 2711 0
Насіннєвий завод часнику у с. Луковичі Волинської області
Volynpost.comНасіннєвий завод часнику у с. Луковичі Волинської області

Громадою був залучений інвестор приватний підприємець Андрій Сірко, який розпочав будівництво насіневого заводу часнику в с. Луковичі Волинської області. Про це повідомляє Volynpost.com.

Керівник підприємства Микола Хамуда поділився планами на майбутнє, подальшими напрямками роботи, перспективами. У цьому році часник вирощували на площі 30 га. Середня врожайність становить 9т/га. Компанія оновлює матеріально-технічну базу, розвивається. Додатково придбали спеціальну техніку: для посадки, поливу, прополки та збору часнику. У наступному році планують розширити площу під часником.

В Держреєстрі суб’єктів насінництва та розсадництва на 2018 р. компанія «Насіннєвий завод часнику» задекларувала виробництво насіння часнику сорту Любаша різних категорій. Садивний матеріал сорту підприємтсво вирощує за ліцензією та в партнерстві з селекціонером сорту Іваном Захаренко. Також займається сортами європейської селекції.

Компанія одна з перших в Україні почала постачати 100% часникову пасту підприємствам харчової промисловості. Це і до виробників ковбас та м’ясопродуктів, напівфабрикатів, пекарням, тощо.

Зусиллями «Насіннєвого заводу часнику» с 2016 р. будується найбільший часниковий кластер у Волинській області.

Виконано за допомогою Disqus