Живець свиней може зрости в ціні

513
0
Живець свиней може зрости в ціні
Kurkul.com

На ринку живця свиней спостерігається відносний спокій. Проте, виробники свинини та переробники не виключають можливе зростання ціни у першій декаді місяця. Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України».

Так, планові ціни поточного тижня більшості постачальників свинини живою вагою залишилися на рівні минулого. Тим не менш, окремі виробники змогли підвищити ціни на товарні партії на 0,25-0,75 грн/кг дорожче, ніж тижнем раніше. Так, ціна закупівлі перевищувала вищу межу цінового діапазону попереднього тижня (46 грн/кг). Враховуючи відносно сталий попит та обмеженість пропозиції живця, яка посилена сезонними факторами, свиногосподарства не виключають підйому закупівельних цін упродовж першої декади місяця до рівня 45,5-46,5 грн/кг.

Понад дві третини м’ясопереробників, навпаки, очікують, що більшу частину сировини закуповуватимуть по 44,5-45 грн/кг. Втім, більше чверті представників м’ясопереробної галузі вважають, що наступного тижня ціни закупівлі можуть піднятися до 45,5 та вище.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus