Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.
Прибутковість виробництва молока зросла вперше за рік

Після шести місяців падіння, у липні зріс український молочний індекс (УМІ). Про це повідомив економіст ФАО Андрій Ярмак, передає прес-служба ФАО.
За його словами, зростання УМІ склало 1,2% та не перекрило падіння УМІ за червень. Рівень УМІ у липні 2018 р. на 18,9% нижчий, ніж в липні минулого року.
«Кумулятивне падіння УМІ протягом поточного року продовжувало бути найрізкішим за останні п’ять років і сягало 38,9%. При цьому виробники в поточному році заробили в середньому на 12,3% менше, ніж за такий самий період 2017 р., але на 7,1% менше, ніж в середньому за останні шість років за той самий період», — повідомив Андрій Ярмак.
За словами експерта, середні показники прибутків виробників молока відновлюються після втрати ринку РФ — цей рік поки що є на 7,5% більш прибутковим, ніж середні показники за попередні три.
«Цікаво відмітити, що в липні індекс глобальних молочних цін ФАО впав на 14,1%, тому наше незначне зростання — це суттєвий позитив. Крім того, глобальний індекс ФАО в липні 2018 р. був на 8% нижчим, ніж рік тому», — зазначив Андрій Ярмак.
Він додав, що зазвичай в серпні УМІ зростає, але враховуючи ситуацію на світовому ринку, може бути й інший результат, адже там панують, переважно, негативні тенденції. Найімовірніше, що УМІ почне зростати у вересні.
Читайте також
-
Найбільші світові імпортери молока ― огляд ринку
-
MLK PWR ― сила молока, або Нетрадиційний бізнес-проект на Київщині
-
НАССР у виробництві молока: транспортування ВРХ, гігієнічні вимоги до молока і молочних продуктів
-
НАССР у виробництві молока: вимоги безпечності на потужностях виробництва
-
АгроМатематика: як заощадити при вирощуванні сої, не втрачаючи продуктивності?
-
АгроЕкспедиція. День 2. Агротрейд та Олстас Льон
Матеріали до теми