Виробництво цукрових буряків на Вінниччині зросте на 15%

162
0
Виробництво цукрових буряків на Вінниччині зросте на 15%
Kurkul.com

У цьому сезоні у Вінницькій області прогнозується збільшення валового виробництва цукрових буряків на 10-15%,у порівнянні з минулим роком. Про це повідомляє НАЦУ «Укрцукор».

Затяжні опади, що спостерігалися на Вінниччині наприкінці липня та початку серпня додали ваги коренеплодам цукрових буряків, але знизили цукристість.

Протягом першої декади серпня приріст коренеплодів становив 113-344 г. Вага коренеплодів нині перевищує минулорічний показник на 50-60 г. Натомість цукристість нижча, ніж була торік у цей період. Вміст цукру зафіксовано на рівні 12,1-13,99%.

«У серпні-вересні у коренеплодах найбільш інтенсивно відбуваються процеси накопичення цукру. Після дощів настали сонячні дні з високими температурами. Сподіваємося, до початку сезону цукроваріння ситуація істотно поліпшиться. Прогнозується збільшення валового виробництва цукрових буряків на 10-15%, у порівнянні з минулорічним показником», —каже керівник департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Микола Ткачук.

В області для переробки сировини готують шість заводів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus