Іноземна компанія збудує завод із переробки кукурудзи на Вінниччині

1279
0
Іноземна компанія збудує завод із переробки кукурудзи на Вінниччині
Kurkul.com

Компанія «Дакса Бунге Україна» збудує на Вінниччині завод із переробки кукурудзи потужністю 100 тис. т/рік. Про це повідомив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, передає Укрінформ.

«Ми завершили перемовини з відомою американською компанією «Бунге», яка у партнерстві з іспанською групою компаній «Дакса» орієнтовно за рік збудують на Вінниччині підприємство з переробки кукурудзи на крупу і борошно з проектною потужністю 100 тис. т/рік. Прогнозовані обсяги інвестицій становлять $14 млн. Його збудують у с. Демківка Тростянецького району на площі близько 3 га», — повідомив чиновник.

Він додав, що для переробки кукурудзи на борошно потрібно буде вирощувати в регіоні спеціальне насіння. Необхідно буде працювати з фермерами, щоб ця кукурудза відповідала потрібним кондиціям

Будівництво підприємства планується розпочати у четвертому кварталі поточного року, звести виробничі потужності — за 14 місяців і ввести його експлуатацію в четвертому кварталі 2019 р.

Підприємство матиме потужності для зберігання кукурудзи (8,4 тис. т), побічних продуктів (900 т) та основних продуктів (1 тис. т).

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus