Іноземна компанія збудує завод із переробки кукурудзи на Вінниччині

12 вересня 2018 1279 0
Іноземна компанія збудує завод із переробки кукурудзи на Вінниччині
Kurkul.com

Компанія «Дакса Бунге Україна» збудує на Вінниччині завод із переробки кукурудзи потужністю 100 тис. т/рік. Про це повідомив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, передає Укрінформ.

«Ми завершили перемовини з відомою американською компанією «Бунге», яка у партнерстві з іспанською групою компаній «Дакса» орієнтовно за рік збудують на Вінниччині підприємство з переробки кукурудзи на крупу і борошно з проектною потужністю 100 тис. т/рік. Прогнозовані обсяги інвестицій становлять $14 млн. Його збудують у с. Демківка Тростянецького району на площі близько 3 га», — повідомив чиновник.

Він додав, що для переробки кукурудзи на борошно потрібно буде вирощувати в регіоні спеціальне насіння. Необхідно буде працювати з фермерами, щоб ця кукурудза відповідала потрібним кондиціям

Будівництво підприємства планується розпочати у четвертому кварталі поточного року, звести виробничі потужності — за 14 місяців і ввести його експлуатацію в четвертому кварталі 2019 р.

Підприємство матиме потужності для зберігання кукурудзи (8,4 тис. т), побічних продуктів (900 т) та основних продуктів (1 тис. т).

Виконано за допомогою Disqus