Відома органічна ферма на Вінниччині продає своє стадо кіз

29 вересня 2018 679 0
Відома органічна ферма на Вінниччині продає своє стадо кіз
www.facebook.com/blagodatnaferma

У господарстві «Благодатна ферма», що в селі Берізки-Чечельницькі Вінницької області, оголосили про продаж свого стада кіз. Як пояснили засновники Сергій і Віктор Марчуки, цей крок вони були вимушені зробити у зв’язку зі зміною стратегії господарства.

Про це стало відомо з офіційної сторінки «Благодатної ферми» у Facebook.

«Деколи потрібно зробити крок назад, щоб потім три вперед! Але обіцяємо — ми обов’язково ще повернемося до козівництва! Всього продаємо сім кіз-дворічок, одинадцять кіз-первородок та шістнадцять ярочок. Бажано продати в одні руки», — ідеться в повідомленні.

Свій бізнес Марчуки заснували чотири роки тому. Придбали в селі та ще кілька занедбаних ділянок, розчистили, привели їх до ладу, проконсультувалися з фахівцями, зробили аналіз ґрунтів і вирішили вирощувати лохину. Зрештою зупинилися лише на полуниці, лохині і ремонтантній малині. Пізніше придбали невелике стадо кіз і почали виробляти власні крафтові сири.

Сьогодні Марчуки ставлять перед собою завдання організувати вирощування і реалізацію саджанців, планують купувати їх в лабораторіях ін-вітро, у себе на базі дорощувати, і пропонувати хобі-ринку.

Виконано за допомогою Disqus