Бізон-Тех пропонує придбати трактори Massey Ferguson за спеціальною ціною

11 жовтня 2018 174 0
 Бізон-Тех пропонує придбати трактори Massey Ferguson за спеціальною ціною
Бізон-Тех

Офіційний дистриб’ютор AGCO компанія Бізон-Тех пропонує придбати трактори Massey Ferguson MF 7724 та MF 8737 за спеціальною ціною та розширеною гарантією до 3 років від завода-виробника.

На всю техніку Massey Ferguson діють пропозиції по фінансуванню від 1% річних у гривні від банків-партнерів.

Акція триває до 30.12.2018

Трактор MF 8737 має потужний двигун AGCO Power  потужністю 370 л. с. , а також безступінчасту трансмісію Dyna-VT.

Трактор MF8737 забезпечує значну тягу і при цьому демонструє краще в галузі співвідношення «потужність-маса», знижує тиск на грунт, підвищує безпеку і комфорт оператора. Велика лінійка інструментів для точного землеробства, керованих з сенсорного екрану новейшего терміналу, дозволяє ще більше збільшити продуктивність праці.

MF 8737 орієнтований на споживачів, яким потрібен потужний трактор для точного землеробства, що володіє економічністю при виконанні важких робіт та оптимізованої ефективністю.

Трактор MF 7724 має потужний двигун 7,4 л потужністю 370 л. с., а також безступінчасту трансмісію Dyna-VT.

Серия MF 7724 розроблена спеціально для споживачів , яким потрібен потужний трактор  з відмінним тяговим зусиллям та маневреністю. Здатний ефективно працювати з різним навісним обладнанням

Нагадаємо, що зовсім нещодавно один з лідерів ринку з постачання насіння, засобів захисту рослин та добрив — компанія «Бізон-Тех», що входить до групи компаній BKW, відкрила новий напрямок діяльності — продаж та сервісне обслуговування сільськогосподарської техніки.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 3°

Вітер

4.2м/с

Опади

6.8мм

Вологість

68%