ALFA Smart Agro виводить на ринок нові препарати

23 січня 2019 45 0
ALFA Smart Agro виводить на ринок нові препарати

Компанія ALFA Smart Agro виводить на ринок нові препарати: акарицид Сінтак®, фунгіцид Артіс Плюс®, інсекто-фунгіцидний протруйник Кантаріс®. Про це повідомила прес-служба компанії.

«ALFA Smart Agro продовжує оновлювати портфель продуктів, розширюючи лінійку розумних засобів захисту рослин. Що об’єднує Сінтак®, Артіс Плюс® та Кантаріс®? Це препарати посиленої ефективності. Вони мають розширений спектр дії, широке вікно застосування і гарантують дійсно тривалий захист культур. Нові розробки ALFA Smart Agro — відповідь на потреби господарств, які прагнуть отримувати найкращі врожаї», — говорить директор з розвитку портфеля продуктів ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас.

Сінтак® (гекситіазокс + абамектин) — інсекто-акарицид нового покоління. Це перший препарат в Україні, який за однократного внесення забезпечує контроль кліщів на всіх стадіях розвитку: яйце-личинка-німфа-імаго.

Артіс Плюс® (міклобутаніл + тебуконазол + тіофанат-метил) — системно-трансламінарний фунгіцид для інтенсивного захисту рослин від хвороб. Головна перевага нового фунгіциду — потужний стоп-ефект, який проявляється вже у перші години після обробки. 

Кантаріс® (тіаметоксам + прохлораз + флутріафол) — інноваційний фунгіцидно-інсектицидний протруйник для захисту зернових. Кантаріс® забезпечує 100% ефективність проти летючої сажки та снігової плісняви, має швидку лікувальну й тривалу профілактичну дію проти комплексу хвороб.

Над створенням продуктів ALFA Smart Agro працює міжнародна команда вчених. За останні п’ять років науковці ALFA Smart Agro створили 36 препаратів, які не мають аналогів в Україні.  

Виконано за допомогою Disqus