Стало відомо, в якій області найбільше с/г кооперативів

228
0
Стало відомо, в якій області найбільше с/г кооперативів

Найбільше в Україні сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів зареєстровано у Черкаській області. Їх там 128. Про це повідомляє Черкаська ОДА.

Найбільше зареєстровано багатофункціональних кооперативів — 78. Ще 21 — заготівельно-збутових, 9 — переробних та 20 — іншої спрямованості. Лише минулого року на Черкащині створили 17 кооперативів.

«Розвиток кооперативного руху на Черкащині лишається серед пріоритетних та є напрямом реалізації Стратегії розвитку-2020. Також, ми,  продовжуємо шукати ініціативні групи та вивчаємо заяви бажаючих утворити кооперативи. Лише за кілька останніх місяців  в області розпочали свою діяльність більше 10 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів», — розповів очільник управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА Ігор Колодка.

За його словами, це переважно, універсальні кооперативи, які спеціалізуються на наданні членам кооперативу послуг з обробітку земельних ділянок, транспортних, заготівельних та інших. Крім того, основний напрямок фінансової підтримки буде спрямований на створення нових та підтримку діючих молочарських кооперативів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus