Апельсинова кукурудза з’явиться на ринку США

9 лютого 2019 414 0
Апельсинова кукурудза з’явиться на ринку США
news.agropages.com

Американський вчений зі стартапу NutraMaize LLC, який співпрацює з Університетом Пердью, вивів сорт «апельсинової кукурудзи». Він більш поживний містить велику кількість антиоксидантних каротиноїдів, а зерна мають горіховий, маслянистий смак, не містить ГМО. «Апельсинова кукурудза» найближчим часом з’явиться в США. Про це повідомляє News.agropages.com.

Вчений Торберт Рошефорд, який вивів сорт, використовував процес, відомий як біозбагачення, для природного збільшення кількості антиоксидантних каротиноїдів в кукурудзі. Це зробило її яскраво-помаранчевою і максимально корисною для здоров'я.

Як відомо, організм людини перетворює певні каротиноїди провітаміну А, такі як бета-каротин, у вітамін А, необхідний вітамін, який сприяє здоров'ю очей і підтримує імунну систему.

«Проект розпочався у рамках гуманітарної програми під назвою «HarvestPlu», що триває, спрямованої на поліпшення харчування у країнах, що розвиваються», — розповів Торберт Рошефорд.

Науковець понад 20 років тому почав працювати над природним збільшенням кількості корисних для здоров'я каротиноїдів в кукурудзі.

«У міру зростання популярності і попиту на апельсинову» кукурудзу за кордоном я вирішив вирощувати її тут. Відповіді споживачів за кордоном були найпозитивніші. Мені сказали, що з апельсинової кукурудзи роблять найкращу крупу і найсмачніший кукурудзяний хліб, які вони коли-небудь їли. Тому я подумав, що має сенс запропонувати це американцям», — ділився він.

Яскраво-помаранчева кукурудза, отримана з сортів, що походять з Південної Америки і Карибського басейну —  не той сорт, який можна з'їсти з качана. Зерно потрібно перемелювати для виготовлення таких продуктів, як кукурудзяна мука або крупа.

Виконано за допомогою Disqus