Експерти прогнозують зниження закупівельних цін на живець свиней

15 березня 2019 259 0
Експерти прогнозують зниження закупівельних цін на живець свиней
pixabay.com

Цього тижня ціни на свиней забійних кондицій трималися на рівні 39-41 грн/кг. Проте вже наступного тижня ціна може змінитися у бік зниження. Про це повідомила прес-служба Асоціації «Свинарі України».

«Хоча більшість операторів цього тижня не переглядали цін закупівлі, нижній поріг згаданого діапазону понизився на 0,5 грн/кг, що спричинило незначний зсув середнього показника. Наступного тижня деяке послаблення прогнозують для максимальної цінової позначки», — йдеться у повідомленні.

Учасники Асоціації «М’ясопереробної галузі» вважають, що верхня межа цінового діапазону посунеться до 40-40,5 грн/кг, а нижній ціновий поріг втримається на досягнутому рівні. При цьому, більшість переробників вважають, що до кінця місяця ціни на свинину живою вагою залишатимуться на такому рівні.

Початок передвеликоднього посту вплинув на торгівлю у західних регіонах, де цього обсяги реалізації послабилися на 20-30%. У Центрі та на Сході послаблення споживчої активності було менш помітним, а продажі «просіли» на 10-20%.

Переважна частина переробників вважає, що передумов для суттєвого пониження цін закупівлі наразі немає, адже така зміна не стимулюватиме продажі. Що стосується відновлення висхідного руху цін, то його оператори ринку очікують у кінці березня чи на початку квітня.

Виконано за допомогою Disqus