Чи знімуть 10% мита на продукцію, яку закуповує агросектор?

10 жовтня 2015 62 0
Чи знімуть 10% мита на продукцію, яку закуповує агросектор?
Latifundist.comЧи знімуть 10% мита на продукцію, яку закуповує агросектор?

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України розглянув зняття 10% мита на ту продукцію, яку закуповує аграрний сектор.

Про це агропорталу Кurkul.com сказав президент Української аграрної конфедерації (УАК) Леонід Козаченко.

За його словами, це передусім пальне, мінеральні добрива, запасні частини до сільськогосподарської техніки, насіння, нові сорти і породи тварин, матеріали, що використовуються для розведення цих тварин. Усе вищезазначене закуповується на 10% дорожче, і в сьогоднішніх умовах це є проблема для розвитку галузі.

Читати по темі: «Леонід Козаченко: Ринок землі треба відкривати тоді, коли буде довіра до влади і подолана корупція у державі»

«Комітет приймає рішення щодо фіксованого податку на землю та необхідності зменшення його для малих підприємств. Існує ряд юридичних питань стосовно вдосконалення земельного права – норм про реєстрацію земельних ділянок, оренди та орендної плати за землю, приватизації майна в аграрному секторі», — повідомив він.

Також додав, що одним з ключових є питання про повернення ПДВ при експорті зерна. Адже лише аграрна галузь має таку дискримінацію: держава не повертає у галузь сільського господарства ПДВ при експорті, як вона це робить в інших сферах.

Виконано за допомогою Disqus