LNZ Hub підбиває перші підсумки роботи у цьому сезоні

25 вересня 2019 31 0
LNZ Hub підбиває перші підсумки роботи у цьому сезоні
LNZ Hub підбиває перші підсумки роботи у цьому сезоні

У п’ятницю 13 вересня завершила роботу з відвідувачами індивідуальних Днів поля технологічна платформа LNZ Hub у Черкаській області. За місяць роботи тут прийняли близько 400 аграріїв з різних куточків країни. Про це розповіла Юлія Каменєва, директор з маркетингу компанії LNZ Group.

Юлія Каменєва, директор з маркетингу компанії LNZ Group.

«Насправді підрахунок кількості відвідувачів ще ведеться, але вже зараз можу сказати, що наша агроплатформа зацікавила навіть більше аграріїв, ніж минулого року, коли ми проводили її вперше. Приємно, що наші гості щиро цікавились дослідами, які ми проводимо, задавали дуже багато фахових питань, консультувалися з нашими агрономами щодо тонкощів технологій вирощування. Тут у нас розгорталися справжні науково-виробничі дискусії, дуже приємно, що люди не просто оглядали посіви і йшли далі, але й дійсно цікавилися тим, що саме та навіщо ми робимо на своїх дослідних ділянках», — зазначила вона.

Пані Юлія розповіла, що цього року LNZ Hub відвідали і міжнародні делегації. Зокрема, технологічну платформу відвідали члени Французької насіннєвої асоціації, яких особливо цікавило виробництво насіння кукурудзи. Іноземні відвідувачі були приємно вражені масштабами виконаної роботи та реалізацією агроплатформи.

«Ми ще продовжуємо серію заходів Mini Hub: Днів поля у різних регіонах країни для демонстрації технологій під умови конкретного регіону та задля запрошення тих гостей, що з якихось причин не змогли відвідати основний LNZ Hub. Але вже тепер можемо сказати, що наш новий формат взаємодії з клієнтами та партнерами є успішним і ми будемо продовжувати такі заходи у наступному році», — каже Юлія Каменєва.

Виконано за допомогою Disqus