BASF виводить на ринок перший доступний SDHI-фунгіцид на зернові культури

4 листопада 2019 171 0
BASF виводить на ринок перший доступний SDHI-фунгіцид на зернові культури
Kurkul.comBASF виводить на ринок перший доступний SDHI-фунгіцид на зернові культури

BASF випускає на ринок новий двокомпонентний фунгіцид для зернових Пріаксор™. Завдяки потужній комбінації стробілуріну піраклостробіну з однією із найкращих діючих речовин класу карбоксамідів на зернових Ксеміум®, препарат ефективно контролює основні хвороби пшениці та ячменю. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Пріаксор™, на відміну від більшості інноваційних продуктів, що тільки виходять на ринок, не коштуватиме захмарних грошей. Препарат зможуть дозволити собі як великі агрохолдинги, так і підприємства малого бізнесу. Унікальна формуляція дозволяє отримати максимальний результат за мінімальних витрат», — наголосив керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу Андрій Касьян.

До складу препарату входять дві діючі речовини різного способу дії: Ксеміум® (флуксапіроксад) — унікальна інноваційна розробка компанії BASF, та піраклостробін.

Перша характеризується системною дією, має відмінні лікувальні властивості, здатна проникати всередину рослини та нейтралізувати патоген. Друга має контактну дію, чудово утримується на листовій поверхні та захищає рослину профілактично. Крім того, завдяки наявності молекули Ксеміум® у складі препарату, Пріаксор™ забезпечує фізіологічний AgCelence®-ефект: сприяє збільшенню маси тисячі зерен, подовжує вегетаційний період культури та підвищує стійкість рослини до стресових умов.

Серед інших переваг Пріаксор™ можна виділити ще й можливість використання зменшеної кількості робочого розчину (від 100 л/га) за збереження високої ефективності препарату. Адже інноваційна формуляція продукту забезпечує фіксацію краплі на рослині, відмінне її розтікання та утримання на листовій поверхні. Це зменшує потребу аграрія у великих об’ємах води, що дозволяє економити час та ресурси.

Також новий препарат має ефективну дію проти складноконтрольованих хвороб на зернових культурах. Комбінація двох діючих речовин та сучасна формуляція Пріаксор™ забезпечують ефективний профілактичний контроль піренофорозу.

Пріаксор™ найкраще підходить для першого та другого фунгіцидного обробітку: від фази кущення до прапорцевого листка.

Препарат буде доступний на ринку вже з 2020 р., тому у аграріїв є можливість перевірити його ефективність на власному полі. Крім того, протягом сезону наочна демонстрація дослідів з використанням системи захисту зернових культур  BASF буде доступна в агро- та демоцентрах компанії.

Виконано за допомогою Disqus