Процес отримання допомоги на тваринництво спрощено

88
0
Процес отримання допомоги на тваринництво спрощено
Vkurse.uaПроцес отримання допомоги на тваринництво спрощено

Міністерство аграрної політики та продовольства України спростило процедуру нарахування та розподілу бюджетних коштів. Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський, коментуючи постанову №884, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Зазначеним порядком мінімізовано перелік документів, необхідних для отримання державної підтримки та скасовано конкурсний принцип розгляду заявок та комісії Мінагропроду з розподілу коштів. Також здійснено децентралізацію, а саме рішення щодо розподілу коштів прийматимуть в областях», — наголосив Ярослав Краснопольський.

Читати по темі: Кабмін затвердив порядок підтримки тваринництва

Він пояснив, що для отримання державної підтримки, суб’єктам господарювання необхідно звернутися до обласної комісії та надати необхідний пакет документів.

«Після затвердження паспорта бюджетної програми на 2015 рік в областях розпочнуть роботу відповідні комісії, які здійснюватимуть нарахування і виплату коштів», — повідомив посадовець.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus