Озимі припинили вегетацію

27 листопада 2015 85 0
Озимі припинили вегетацію
Кurkul.comОзимі припинили вегетацію

Вегетація озимих припинилася, повідомили компанії «ПроАгро» у Гідрометцентрі України.

Значних змін у стані посівів озимих культур в Україні за останній час не відбулося.

Незважаючи на потепління у першій половині цього місяця і на дощі, які частково відновили вегетацію у південних, південно-східних і північно-західних областях, достатнього розвитку сходи все ж не отримали і залежно від строків посіву зараз знаходяться у фазах розгортання третього листа, формування вузлових коренів і кущіння. На деяких пізніх посівах було відзначено проростання насіння, проте як і раніше сходи отримано не більше ніж на половині засіяних площ.

Цей тиждень ознаменувався похолоданням, яке наблизило погоду у більшості областей до норми для кінця листопада. Вегетація сходів практично припинилася, як і їх розвиток. У найближчі кілька днів на більшій частині території України денна температура буде утримуватися близько +3, нічна -2 градусів, тепліше тільки на півдні, куди атмосферні фронти доставлять нову порцію дощів.

«З 29 листопада очікується прихід в Україну циклону з Італії, який принесе з собою опади у вигляді мокрого снігу, у центральних і північних областях цілком вірогідне його налипання, ожеледиця. Однак утворення стійкого снігового покриву поки не буде», — розповіла начальник відділу агрометеорології Гідрометцентру України Тетяна Адаменко.

Виконано за допомогою Disqus

+ 9° ... + 5°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

69%