Зернотрейдер Spike Trade не йтиме з ринку — заява

30 квітня 2020 457 0
Зернотрейдер Spike Trade не йтиме з ринку — заява
Kurkul.com

Компанія Spike Trade не в дефолті, а знаходиться на завершальній стадії реструктуризації своїх зобов'язань. Про це розповів генеральний директор Spike Trade Олександр Соловей в матеріалі «Куди йдуть трейдери: захід Spike Trade» на Latifundist.com.

«Це не так. Офіс закритий на карантин — так! Люди працюють віддалено. Дехто взяв відпустку, так як компанія проходить «зону турбулентності». З іншого боку, у деяких зараз дуже активний період, так як ми знаходимося на завершальній стадії реструктуризації наших зобов'язань, а також на виході лінійка наших продуктів на наступний сезон», — прокоментував Олександр Соловей.

За його словами, півтора роки тому Spike Trade постраждав від з боку декількох учасників ринку. Внаслідок чого сталася серія дефолтів за контрактами як на фізичному ринку, так і на SWAP-ринку.

«Для вирішення цієї проблеми нами були залучені банки, а також інвестиційні та логістичні партнери, але наша модель не витримала локдауна з COVID-19. В результаті зараз ми змушені грунтовно перебудовувати нашу роботу, доводиться проявляти необхідну гнучкість», — поділився гендиректор Spike Trade.

Наразі, як зазначив Олександр Соловей, у компанії є актив — це кейс, за яким Spike Trade рухається в Лондоні. Компанія подала позов в GAFTA проти Hydra. Він також додав, що Spike Trade виграв суди і має рішення на суму близько $8 млн.

«Ми зараз знаходимося на стадії завершення реструктуризації наших зобов'язань, з багатьма партнерами вдалося домовитися про головних підходах. Це кілька десятків постачальників. Партнери бачать, що ми не намагаємося самоусунутися від вирішення проблеми, так як граємо на ринку «вдолгую», — розповів він.

Генеральний директор Spike Trade підкреслив, що відхід з ринку компанія не розглядає.

Виконано за допомогою Disqus

+ 38° ... + 24°

Вітер

1.7м/с

Опади

4.3мм

Вологість

72%