В Україні зросли ціни на живець свиней

22 травня 2020 2833 0
В Україні зросли ціни на живець свиней

У передостанній тиждень весни ціни на свиней забійних кондицій зросли на 3,7%. Середньоринкова ціна перевищила 44 грн/кг. Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

«Цього тижня діапазон закупівельних цін на ринку живця варіював у межах 43-45 грн/кг. Хоча епізодично зустрічалися ціни як вище, так і нижче зазначених меж, майже всім свиногосподарствам вдалося реалізувати поголів’я на 1-3 грн/кг дорожче, ніж тижнем раніше. Незважаючи на озвучений переробниками тиск із боку імпортної свинини та млявішу, ніж на початку місяця, реалізацію, вітчизняна свинина дещо укріпилася в ціні», — зазначили аналітики.

З одного боку, це відбулося в унісон із поступовою реабілітацію глобальних цін на свинину, зокрема у США, Канаді, Бразилії, Німеччині. З іншого – внутрішню пропозицію промислової свинини наразі важко назвати надлишковою.

Читати за темою: Як створити ефективну молочну ферму: поради британських фахівців

Закупівельники живця свиней звертають увагу на сезонне зниження середньої забійної маси тварин — до 105-107 кг, а подекуди й менше.

«Крім цього, цього тижня переробники констатують регіональну розбіжність цінового коридору: західні області закуповували тварин по 44-45 грн/кг, у центрі ціни тяжіли до середньої позначки, тоді як на сході були нижчі ціни», — додали в Асоціації.

З огляду на це, наступного тижня є вірогідність підвищення середньоринкової ціни через підвищення мінімальної позначки закупівлі. Крім цього, представники переробної галузі очікують повільного здороження цін на свиней забійних кондицій напередодні Трійці.

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 5°

Вітер

3.9м/с

Опади

3мм

Вологість

92%