Голова Хмельницької облради підтримав фермерів, що страждають від рейдерства

5 грудня 2015 92 0
Голова Хмельницької облради підтримав фермерів, що страждають від рейдерства
Ngp-ua.infoГолова Хмельницької облради підтримав фермерів, що страждають від рейдерства

Голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний пообіцяв провести голосування щодо звернення аграріїв проти Народного депутата Олександра Гереги, який за їх словами займається рейдерством і забирає землі, повідомляє «Незалежний громадський портал».

Голосування щодо звернення аграріїв голова облради пообіцяв провести на наступній сесії, що відбудеться до 20 грудня. Аграрії вимагали від депутатів обласної ради негайно проголосувати за звернення, проте це не було можливим.

Голова обласної ради Михайло Загородний запевнив, що після ретельного вивчення це питання буде винесено на найближчу сесію.

Читати по темі: Аграрії Хмельниччини вивели техніку на протест проти рейдерства

«Не могло бути рішення обласної ради по тому зверненню. Є рішення обласної ради, є моє рішення як голови обласної адміністрації. Ми виносимо це на наступну сесію як питання. З понеділка розпочинаємо круглі столи, будемо залучати до вивчення цього питання силовиків, професіоналів сільського господарства, всіх фермерів. Є заклики, є звернення, є буклети, але силовики не підтверджують зареєстровані факти, що десь у когось відібрали землю. Немає по чому приймати рішення», – пообіцяв голова облради.

Виконано за допомогою Disqus

+ 12° ... + 2°

Вітер

2.6м/с

Опади

0мм

Вологість

57%