Озимі досягли фази масового кущення на 27% площ

7 грудня 2015 32 0
Озимі досягли фази масового кущення на 27% площ
Кurkul.comОзимі досягли фази масового кущення на 27% площ

Посіви озимих в Україні на 25-27% площ досягли фази масового кущення, про це повідомив виконувач обов’язків директора Укргідрометеоцентру Анатолій Прокопенко, пише «АПК-інформ».

За даними агрометеорологічних обстежень посівів озимих культур в Україні, у другій половині листопада, на 25-27% площ посіви озимих досягли фази масового кущіння, що є найбільш сприятливим станом для перезимівлі.

«На інших площах відзначено третій лист, формування вузлових коренів і сходи без сформованої кореневої системи. Сходи у багатьох випадках нерівномірні і зріджені, що є небезпечним при низьких температурах і відсутності сніжного покриву взимку. Майже на 15% площ озимі культури не утворили сходів. Частково на цих площах зазначалося проростання зерна», — поінформував він.

Метеоролог зазначив, що посіви, які входять у зиму без сформованого вузла кущення, не нагромадили потрібної кількості поживних речовин для формування нормальної морозостійкості, а погодні умови листопада не сприяли нормальному загартуванню рослин.

Виконано за допомогою Disqus