В АПК залучать $1 млрд інвестицій — Павленко

36
0
В АПК залучать $1 млрд інвестицій — Павленко
1news.zp.uaВ АПК залучать $1 млрд інвестицій — Павленко

Підтверджено залучення в агропромисловий комплекс до $1 млрд аграрних інвестицій з початку 2016 р., про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише «Обозреватель».

«Це означає, що люди вірять. Але ми їздимо, спілкуємося, презентуємо проекти, розповідаємо про перспективи. Це дійсно працює, якщо комунікувати з людьми, мати зворотний зв'язок. Ми обіцяємо не заважати і сприяти розвитку бізнесу», — зазначив посадовець.

Мінагропрод залучить $8 млрд інвестицій в АПК

За його словами, іноземні інвестори приходять туди, де є впевненість у тому, що їхні права і бізнес будуть захищені. Українські інвестори просять стабільності, зрозумілих і прозорих правил гри на ринку.

«Особливо актуальне зараз питання фінансування. Причому вони ж самі вважають, що дотації — це тільки тимчасове рішення. Потрібні дешеві кредити, як у тій же Європі, під 3-5% на кілька років. І тоді з'явиться можливість пустити гроші на реальний розвиток бізнесу, а не перекривання дірок», — додав Олексій Павленко.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus