Вчені світового рівня поділяться досвідом вирощування пшениці

3 вересня 2020 101 0
Вчені світового рівня поділяться досвідом вирощування пшениці

Вже наступного тижня, 10-11 вересня, компанія Тревелайт проведе Аграрний Онлайн Консиліум з вирощування пшениці. Про це Kurkul.com повідомили в пресслужбі компанії.

Провідні науковці світу та консультанти дорадчих служб найавторитетніших університетів світу розкажуть про пшеницю: живлення, агрономію, захист від хвороб, захист від шкідників, боротьбу з бур’янами.

Спікери консиліуму:

  • Джон Херд (США) працював спеціалістом із живлення культур в Манітобі, а також у Міністерстві сільського господарства та продовольства Онтаріо. Він отримав ступінь в галузі рослинництва в Університеті Гвельфа та в ґрунтознавстві в Університеті Пердью. Наразі він час є головою Консультативного комітету з родючості ґрунтів МБ. Він знає секрет вирощування найсолодшої солодкої кукурудзи.
  • Пол Білзборроу (Великобританія) — професор фізіології та біохімії рослин. Старший викладач Університету НьюКасл у Британії та консультуючий агроном рекордсмена книги рекордів Гінесу зі врожаю пшениці, Рода Сміта — 2015 р. 16,52 т/га
  • Ендрю Фріскоп (США) — асистуючий професор по Фітопатології від Дорадчої Служби Університету Північної Дакоти. Нагороджений як наймолодший професор фітопатології Північно-Центрального регіону США. В рік проводить до 60 тренінгів і презентацій для фермерів та колег, які в цілому консультують ф/г із загальним земельним банком до 8 млн акрів. Його спеціалізація включає хвороби дрібних зернових та кукурудзи.
  • Джанет Нодель (США) отримала ступінь бакалавра в галузі зоології та доктора філософії в галузі ентомології в Університеті штату Північна Дакота у Фарго та магістра в галузі ентомології в Політехнічному інституті Вірджинії. Вона є професором кафедри патології рослин Державного університету Північної Дакоти у Фарго, штат Нью-Йорк. Її основними напрямками є комахи-шкідники польових культур, дерев / чагарників, саду та будинку.
  • Дрю Ліон (США) професор-бур’янознавець університету штату Вашингтон. Носій почесного титулу Людина Року за версією Асоціації Виробників Пшениці штату Небраска, а також нагороджений за Визначні Досягнення у сфері покращення технологій виробництва с/г культур.
  • Сара Ланкастер (США) доцент та спеціаліст бур’янознавець в Університеті штату Канзас. Отримала ступінь доктора агрономії в Техаському університеті.

Нагадаємо, що починаючи з вересня і до січня щомісяця у форматі дводенного онлайн консиліуму консультанти з усього світу розповідатимуть про с/г культури — одна культура щомісяця.

Зареєструватись на Аграрний Онлайн Консиліум можна за посиланням.

Подробиці та умови проведення заходу дізнавайтесь за телефоном +38 097 996 50 47, +38 044 228 50 52 (Роман Гринишинroman@travelite.com.ua).

За промокодом SuperAgronom  — ціна на курс з 5 дводенних модулів складе $850 або отримайте знижку 10% на кожен модуль по твоїм культурам!

Виконано за допомогою Disqus

+ 0° ... - 4°

Вітер

2.1м/с

Опади

6.9мм

Вологість

99%