Ліцензію на виробництво електроенергії для потреб сільгосппідприємств скасують

94
0
Забюрократизований процес отримання ліцензії а виробництво електроенергії скасують
Мarketer.ruЗабюрократизований процес отримання ліцензії а виробництво електроенергії скасують

Ліцензію на виробництво електроенергії для власних потреб сільськогосподарських підприємств планується скасувати, повідомляє прес-служба ГО Agro.ReformsUA.

Це питання особливо актуальне для підприємств задіяних у цукровій промисловості.

«Сьогодні в Україні існує ряд суб’єктів господарювання, зокрема цукрові заводи, які при здійсненні своєї діяльності, у межах власних технологічних процесів, можуть виробляти електроенергію для власного споживання», — йдеться у повідомленні.

Аби виробляти електроенергію для власного споживання, а не на комерційній основі, підприємству потрібно пройти складний забюрократизований процес отримання ліцензії, який створює ризики виникнення корупційних відносин та заважає розвиватись підприємствам, інформує прес-служба.

«Практично все виробництво електроенергії в Україні підлягає ліцензуванню — надання дозволу с/г підприємствам на виробництво електроенергії для власних потреб, без отримання ліценції, дасть стимул розвитку ринку альтернативних джерел енергії, забезпечить більшу енергетичну автономність сільгоспвиробника, і в свою чергу, стимулюватиме розвиток галузі», — пояснив експерт з аграрного та земельного права ГО Agro.ReformsUA Дмитро Сімашко.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus