Українська земля найдешевша в Європі через відсутність прозорого ринку — президент

19 жовтня 2020 73 0
Українська земля найдешевша в Європі через відсутність прозорого ринку — президент
Kurkul.com

Президент України Володимир Зеленський заявив, що відсутність прозорого ринку призвела до того, що ціна на українську землю є однією з найнижчих в Європі. Про це повідомляє Укрінформ.

Також голова держави зазначив, що прийнятий цього року закон про запуск ринку землі дозволить змінити ситуацію.

«Відсутність прозорого ринку призвела до того, що вартість гектара землі у нас одна з найнижчих в Європі. Ми обіцяли дати українцям реальне право власності на свою землю, і ми це зробили. Ми зробили реформу саме для українців», — сказав Володимир Зеленський.

Читати також: Президент підписав указ про передачу земель с/г призначення у власність громад

За словами президента, раніше вітчизняні політики створили ширму з нібито турботи про людей і захисту української землі, яка нібито належить громадянам. Але при цьому вони не дозволяли людям бути повноцінними власниками, тобто володіти, користуватися і самостійно розпоряджатися землею.

«Десятиліттями конституційне право 7 мільйонів українських землевласників грубо порушувалося. Політики цілували землю на трибуні Верховної Ради, лякали, що китайці вивезуть всю нашу землю вагонами. За цей час померли майже мільйон землевласників, які так і не стали реальними господарями своєї землі», — сказав він.

При цьому Володимир Зеленський зазначив, що в Україні навіть за мораторію на продаж землі сільгосппризначення існував сірий ринок і десятки незаконних способів продажу землі за зниженою ціною.

Читати за темою: Новостворені ОТГ отримають 2 млн га державних с/г земель — президент

Виконано за допомогою Disqus

+ 23° ... + 15°

Вітер

3.4м/с

Опади

0мм

Вологість

72%