Реклама

Новий бюджет припинить роботу 30 тис. фермерів — думка

24 грудня 2015 47 0
Держбюджет-2016 поставить крапку на децентралізації
Zaknews.in.uaДержбюджет-2016 поставить крапку на децентралізації

Держбюджет-2016 поставить крапку на децентралізації, про це заявила голова Київської облради Ганна Старикова, пише прес-служба ВО «Батькіщина».

Запропонований урядом проект держбюджету на 2016 р. навіть не створює ілюзії боротьби з кризою, він є руйнівним для економіки країни та смертельним для малого та середнього бізнесу й сільського господарства. Таку думку висловили Ганна Старикова та керівник Київської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Костянтин Бондарєв.

Ганна Старикова, зокрема, висловила побоювання, що держбюджет-2016 поставить крапку на децентралізації та призведе до банкрутства місцеві та обласні бюджети. Новий бюджет змусить перейти на загальну систему оподаткування або припинити роботу близько 30 тис. невеликих фермерських господарств.

«Сьогодні бачимо сумну картину: уряд намагається протягнути написаний на коліні основний фінансовий документ держави. Після детального аналізу проекту Держбюджету складається враження, що він написаний абияк, лише б тільки отримати черговий кредит від Заходу», — сказав Костянтин Бондарєв.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама