Світові науковці розкажуть про технологію вирощування кукурудзи

16 листопада 2020 172 0
Світові науковці розкажуть про технологію вирощування кукурудзи

Цього тижня, 18-20 листопада, відбудеться Аграрний Онлайн Консиліум, на якому провідні науковці світу та консультанти дорадчих служб найавторитетніших університетів світу розкажуть про технологію вирощування кукурудзи. Про це Kurkul.com повідомила компанія-організатор «Тревелайт».

Зазначається, що до участі в консиліумі долучаться провідні компанії сфери АПК. А саме: МХП, «Кернел», «Український Аграрний Холдинг», «ТАС Агро», ТОВ «Вілія», Vitagro, UKRAVIT, «КВС-УКРАЇНА», «АХТ», «УкрАгроКом», ТОВ «Квадрат», а також HarvEast, «Ерідон», «Баришівська Зернова Компанія», «Укрхімпром» та Yara.

Серед спікерів:

Пітер Ковач — доцент кафедри агрономії, садівництва та рослинництва Державного університету Південної Дакоти. Викладач курсів з рослинництва, родючості ґрунту та управління поживними речовинами рослин, координатор програм стажування. Член міжнародного товариства по точному землеробству, Американського товариства по агрономії, Американського товариства по рослинництву, Американського товариства по ґрунтознавству.

Дорівар Руїс Діас — професор кафедри агрономії Державного Університету Канзасу. У дослідницькій програмі з родючості ґрунту та управління поживними речовинами робиться наголос на прикладних польових експериментах для розробки ефективних, економічно вигідних та екологічно обґрунтованих практик управління поживними речовинами для рослинництва Канзасу.

Жоао Роберто Спотті Лопес — професор кафедри ентомології та акарології, завідувач лабораторії комах-переносників хвороб, патогенів рослин в університеті Сан-Пауло, Бразилія. Головна метадослідницької діяльності – покращити розуміння патосистем для ефективного контролю хвороб сільськогосподарських культур.

Джо Лауер — професор у галузі агрономії в коледжі сільськогосподарських та біологічних наук при університеті Вісконсіну-Медісон, США. Експерт з вирощування кукурудзи, трансгенних культур та систем посівів на Середньому Заході.

Роберт Нільсен — професор з агрономії в Університеті Пердью, Індіана, США. дним з основних напрямків розвитку дорадницьких програм є розробка та підтримка веб-сайтів з інформацією про кукурудзу. 

Пол (Трей) Прайс — Доцент кафедри фітопатології та фізіології рослинництва університету штату Луїзіана, США. Основна діяльність зосереджена на управлінні хворобами кукурудзи, бавовни, зернового сорго, вівса, арахісу, рису, сої та пшениці, з акцентом на обробці насіння / застосування фунгіциду в борозну та позакоренево; виявленні стійкості до фунгіцидів у основних збудників.

Джеймс Камберато — професор у галузі агрономії в Університеті Пердью, Індіана, США. Останні дослідження та діяльність у дорадництві стосуються реакції кукурудзи на стартові добрива та добрива з сіркою та бором.

Сара Ланкастер — герболог, професор Державного університету Канзасу, США. Вивчає мікробної реакції ґрунту на засоби боротьби зі шкідниками бавовни на основі гліфосату.

Нагадаємо, що починаючи з вересня і до січня щомісяця у форматі дводенного онлайн консиліуму консультанти з усього світу розповідатимуть про с/г культури — одна культура щомісяця.

Зареєструватись на Аграрний Онлайн Консиліум можна за посиланням.

Подробиці та умови проведення заходу дізнавайтесь за телефоном +38 097 996 50 47, +38 044 228 50 52 (Роман Гринишин — roman@travelite.com.ua).

За промокодом SuperAgronom отримайте знижку 10% на кожен модуль по культурах!

Виконано за допомогою Disqus