Реклама

В агросекторі прогнозується ріст вакансій

24 грудня 2015 53 0
Для українських аграріїв 2016 р. має всі шанси стати вдалим
Latifundist.comДля українських аграріїв 2016 р. має всі шанси стати вдалим

Для українських аграріїв 2016 р. має всі шанси стати дійсно вдалим, якщо на їхню долю випаде шанс заміщати російський експорт до Туреччини, пише видання «Сегодня».

У такому випадку вакансії з'являться для виробників і продавців злакових, бобових, кукурудзи, етилового спирту, патоки, цукрових виробів і гречки. За останні місяці умови ведення агробізнесу в Україні покращилися, очікування по бізнес-клімату у річній перспективі — позитивні.

«Щодо оплати праці теж є привід для стриманого оптимізму. Через деякий час підвищена затребуваність кадрів призведе до збільшення конкуренції роботодавців за фахівців, і тоді їм доведеться підвищувати оклади», — сказав директор з розвитку кадрового порталу Work.ua Сергій Марченко.

Швидше за все, це перспектива найближчих року-двох. А сьогодні роботодавці — в очікуванні податкової реформи, що проходить стадію обговорення, і нового Трудового кодексу, який внесе масу правок у відносини «роботодавець-співробітник», від умов укладання контрактів та ведення трудових спорів до правил звільнення і виплати вихідної допомоги.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама