Українська ІТ-компанія презентувала систему для дистриб'юторів AgroPlanner

24 січня 2021 171 0
Українська ІТ-компанія презентувала систему для дистриб'юторів AgroPlanner
Kurkul.com

Українська ІТ-компанія Fitelio розробила спеціалізовану CRM (Customer Relationship Management) систему AgroPlanner для аграрних дистриб'юторів. Повідомляє Latifundist.com.

Як зазначається, сервіс дозволяє зберігати в одному місці всю інформацію про клієнтів-аграріїв, планувати продажі та завдяки цьому покращувати фінансові показники підприємства.

«Усі дані про ланцюг продажів, які часто зберігаються у різних списках й таблицях (від документів у Excel до паперових записників), тепер зібрані на одній платформі. А це — контакти, список дистриб'юторів і клієнтів, план продажів. Фахівці уточнили, що до кожного пункту або розділу з інформацією про клієнтів можна залишати примітки. Наприклад, відразу після розмови з аграрієм відзначити його запити або препарати, які йому потрібні», — йдеться у повідомленні виробника.

У компанії пояснили як це працює на прикладі створення профілю клієнта. Менеджер додає до бази господарство. Там вказує його площу, які культури вирощуються, якими препаратами користуються, хто конкуренти. Додає контакти й кількість потрібної продукції. А вже після зустрічі залишає примітки, де вказує додаткові деталі: зручний месенджер або нагадування про наступну зустріч.

«Першим з ідеєю такої CRM системи до нас звернувся наш клієнт — агрохімічна компанія FMC. Річ у тім, що чинні системи на ринку — дуже громіздкі й не підходять під потреби агросектора. Компанія не знайшла для себе зручну програму. AgroPlanner — це спроба зробити перший крок на шляху до автоматизації та цифровізації бізнес-процесів. Чимало менеджерів агрокомпаній мають різні навички роботи з програмами, тому ми спробували зробити її зрозумілою, легкої й інтуїтивної в користуванні», — зазначив Георгій Варданян, СЕО Fitelio.

Компанія планує розвивати продукт і додавати нові функції, щоб спростити й оцифрувати весь ланцюжок постачання в агроіндустрії.

Виконано за допомогою Disqus