Свинарі щомісяця звітуватимуть про наявність та рух поголів'я

29 січня 2021 168 0
Свинарі щомісяця звітуватимуть про наявність та рух поголів'я
Kurkul.com

Зважаючи на складну епізоотичну ситуацію в Україні та потребу кращого її контролю, з 2021 р. свинарські господарства України повинні щомісяця до 10 числа подавати звіт про наявність та рух поголів'я. Про це повідомляють в Асоціації «Свинарі України».

«Звіт про наявність і рух поголів’я свиней передбачено пунктом 26 розділу ІІІ Порядку ідентифікації та реєстрації свиней, затвердженого наказом Мінагрополітики від 01.12.2017 № 639, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07.02.2018 за № 154/31606 та подається за встановленою формою (Звіт про наявність і рух поголів’я свиней). Господарство має подавати звіт до 10 числа місяця наступного за звітним, починаючи з січня 2021 р», — йдеться у повідомленні.

Для зручності для бізнесу, профільне відомство передбачило 2 способи подачі звіту:

  • користувачі персонального кабінету зможуть заповнити та надіслати відповідну форму в електронному вигляді;
  • підприємства, які не користуються персональним електронним кабінетом, мають можливість надіслати форму у паперовому вигляді на адресу обласної філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин».

«Асоціація «Свинарі України» підтримує ініціативу створення максимально прозорих умов діяльності на ринку свинини. Тим паче, робота над звітом відбувалася в рамках робочої групи, яка об’єднала як фахівців профільного відомства, так і провідних спеціалістів вітчизняних свиногосподарств. А отже, бізнес дав свою позитивну оцінку. Крім того, не можна не відзначити позитивний рух галузі в напрямку диджиталізації: можливість звітувати в електронному вигляді», — коментують в АСУ. 

Читати за темою: В Україні істотно подешевшав живець свиней

Виконано за допомогою Disqus