На Дніпропетровщині вартість оренди землі зросла втричі

11 січня 2016 94 0
На Дніпропетровщині орендна плата за землю виросла до 1,2 млн грн
Рlzem.in.uaНа Дніпропетровщині орендна плата за землю виросла до 1,2 млн грн

У грудні 2015 р. на земельних аукціонах у Дніпропетровській області землевпорядники продали права оренди на 17 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), про це йдеться на сайті головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

Загальна площа наділів складає близько 538 га.

«Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 22, 23 та 24 грудня 2015 р. продано право оренди на близько 438 га ріллі та близько 100 га пасовищ. Ці земельні ділянки, розташовані на території Апостолівського, Верхньодніпровського, Межівського, Нікопольського, Солонянського та П’ятихатського районів», — інформує прес-служба.

Також додається, що за підсумками проведення аукціонів вартість річної орендної плати на всі земельні ділянки підвищилась з 380 тис. грн до 1 млн 200 тис. грн, тобто орендна плата виросла більш ніж у 3 рази. Отримані кошти щорічно поповнюватимуть бюджет та можуть бути використані на реалізацію соціальних проектів, зазначається у повідомленні.

«Загалом з початку 2015 р. на земельних аукціонах у Дніпропетровській області землевпорядною службою продано права оренди на 38 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа наділів складає майже 1 120 га, у тому числі: 670 га ріллі та близько 450 га пасовищ», — заявляє управління Держгеокадастру.

Наступні земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) на Дніпропетровщині планується оголосити у лютому-березні 2016 р., доповнює прес-служба.

Виконано за допомогою Disqus