В Україні визначено європейські вимоги до маркування деяких видів харчових продуктів

24 лютого 2021 20 0
В Україні визначено європейські вимоги до маркування деяких видів харчових продуктів
Kurkul.com

Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України визначило європейські вимоги до маркування харчових продуктів, для яких обов’язковим є зазначення країни походження або місця походження. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що мова йде про маркування, яке застосовується у країнах-членах ЄС до таких продуктів, як різні види м’яса, м’ясні субпродукти, оливкова олія та мед.

Зокрема, маркування окремих видів м’яса повинно буде містити назву країни народження тварин, назву країни, в якій відбувалося вирощування (відгодівля) тварин і назву країни забою тварини. Маркування меду повинно містити назву країни, в якій було зібрано мед, або назви одразу декількох країн, якщо це суміш меду.

«Інформація про країну походження або місце походження окремих харчових продуктів дозволить не вводити споживача в оману. Запровадження спеціальних вимог до маркування надасть споживачам більше інформації про харчові продукти для здійснення більш свідомого вибору. Крім того, це зменшить ризики недобросовісної конкуренції на ринку», — прокоментував Сергій Глущенко, заступник Міністра.

Читати також: Експерти розповіли, які продукти подорожчають у 2021 році

Виконано за допомогою Disqus

+ 13° ... + 3°

Вітер

3м/с

Опади

8.7мм

Вологість

83%