Росія. Аграрії учетверо збільшили закупку сільгосптехніки

51
0
Держпідтримка купівлі російської сільгосптехніки збільшила обсяги її закупки
bestwebit.biz.uaДержпідтримка купівлі російської сільгосптехніки збільшила обсяги її закупки

Збільшення обсягу держпідтримки на купівлю вітчизняної сільгосптехніки призвело до чотириразового зростання її закупівель у 2015 р., це питання обговорили учасники наради з питань розвитку сільгоспмашинобудування, пише прес-служба Міністерства сільського господарства Російської Федерації.

«Виробникам сільгосптехніки було перераховано 5,2 млрд руб. в якості субсидій на відшкодування знижки, яку вони надають сільгоспвиробникам при купівлі техніки. Це майже у три рази перевищило обсяг коштів федерального бюджету, що спочатку були передбачені на ці цілі (на початок 2015 р. загальний обсяг підтримки склав 1,9 млрд руб.)», — сказав голова Мінсільгоспу Олександр Ткачов.

За його словами, збільшення розміру субсидованої знижки на купівлю сільгосптехніки у рамках Держпрограми до 25%, а для Сибіру і Далекого Сходу — до 30%, у 2015 р. також надало значну підтримку обом галузям, і призвело до зростання обсягів закупівель вітчизняної сільгосптехніки.

«Завдяки підтримці у 2015 р. сільгоспвиробники придбали 10,8 тис. одиниць сільгосптехніки, що майже у 4 рази більше, ніж рік тому (у 2014 р. — 3 тис. од), — сказав посадовець.

Також додав, що у цілому за рік у структурі ринку сільгоспмашинобудування збільшилася частка російської техніки, що випускається по повному циклу: енергонасичених тракторів — у 3 рази, комбайнів зернозбиральних та кормозбиральних — у 1,3 рази.

На реалізацію програми субсидування виробників сільськогосподарської техніки на цей рік передбачено — 1,9 млрд руб., сказано у повідомленні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus