Російські фермери панікують через страх зараження АЧС з України

17 січня 2016 40 0
Фермери Пензи (Росія) бояться завезення у регіон АЧС з України
kramar.uaФермери Пензи (Росія) бояться завезення у регіон АЧС з України

Фермери Пензи (Росія) бояться завезення у регіон африканської чуми свиней (АЧС) з України, пише Мeatinfo.

Фермери-свинарі з Пензи останні кілька місяців живуть як на пороховій бочці. Вони бояться завезення в регіон африканської чуми свиней.

Зовсім поруч, у Рязанській і Саратовській областях, були зареєстровані випадки зараження АЧС, яка не піддається лікуванню.

А підприємці побоюються м'ясної продукції великих холдингів, підприємства яких працюють у тому числі і у неблаополучних регіонах.Питання загрози розповсюдження африканської чуми свиней у країні стало одним із найбільш обговорюваних на початку цього року.

Рішенням Россільгоспнагляду з 1 січня 2016 р. заборонено поставки продукції свинарства з України через поширення там АЧС.

«Причиною стало погіршення епізоотичної ситуації в Україні, що свідчить про поширення вірусу у дикій фауні, недостатні обсяги проведених у дикій фауні моніторингових досліджень, а також неподання вичерпної інформації щодо ситуації з АЧС на території різних регіонів України», — наголошується на сайті відомства.

Збільшується число вогнищ інфекції та на території ЄС — Польщі, Латвії, Литви та Естонії. За даними МЕБ (Міжнародного епізоотичного бюро), з січня 2014 р. там налічується вже більше 1300 вогнищ інфекції, і цей показник зростає.

Виконано за допомогою Disqus