Соя подешевшала на 200 грн/т

39
0
На ринку сої відбулось зниження  цін
ru.wikipedia.orgНа ринку сої відбулось зниження цін

На ринку сої відбулось зниження цін на 100-200 грн/т на умовах поставки EXW-елеватор та СРТ-порт, через зниження торговельної активності протягом різдвяних свят, повідомляє прес-служба Аграрного союзу України.

Експортні ціни змін не зазнали. Так само не зазнали суттєвих змін біржові котирування сої на Чиказькій товарній біржі (СВОТ). Однак після чергового звіту МСГ США, 12 січня ціни почали повільно зростати. Поштовхом для цього було — зниження оцінки світового виробництва (-1,1 млн т) та світових запасів (-4,2 млн т). Однак, не варто очікувати значного росту котирувань, оскільки ці показники все ж залишаються на досить високому рівні.

«Очікується активізація торговельної активності і можливо незначна корекція цін у бік підвищення, у відповідь на слабкий ріст цін на соєві боби на світовому ринку. Стримуючим чинником залишаються суміжні олійні ринки та ринок нафти», — сказано у повідомленні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus