Ізраїль. Пустелі перетворять на зелені ферми

79
0
Ізраїльські фермери вирощують різноманітні фрукти і виноград для вина прямо посеред каменів і піску
funpress.ruІзраїльські фермери вирощують різноманітні фрукти і виноград для вина прямо посеред каменів і піску

Ізраїльські фермери вирощують різноманітні фрукти і виноград для вина прямо посеред каменів і піску, повідомляє «Канал 24».

Посеред пустелі Негев, яка займає близько 60% території Ізраїлю, з’явилася ферма, де вирощують фрукти і ягоди завдяки сучасним системам поливу та сонячним батареям.

Штучний оазис «Кармей Авдат» серед каменю і піску створили Хана і Еяль Ізраель.

Займатися сільським господарством у таких нелегких умовах подружжя вирішило після численних подорожей пустелями Синая, Австралії і Марокко. Ще у молоді роки Хана і Еяль захопилися ідеєю Бен Гуріона вирощувати виноград на каменях та піску.

Різноманітні рослини зростають у Кармей Авдат завдяки сучасним системам поливу — під кожним деревом і кущем є капіляри, які розподіляють воду — та сонячним батареям, які забезпечують оазис електрикою. Воду, яку провела влада, фільтрують і використовують кілька разів.

Хана і Еяль у пустелі не лише займаються сільським господарством, а й приймають туристів. Поласувати фруктами прямо з дерева, скуштувати високоякісне вино з вирощеного тут винограду та заночувати у простому, але затишному будиночку з викладеною камінчиками підлогою їдуть з усього світу.

На фермі можуть одночасно жити до двадцяти гостей. Відпочивали у Кармей Авдат і українці. За добу у казковому будиночку туристам доведеться викласти 700 шекелів (більше 4 тис. грн), а ізраїльтянам — ще додатково заплатити 20% ПДВ.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus