Реклама

HARP запускає розширену лінію підшипникових вузлів для імпортної сільгосптехніки

19 січня 2016 64 0
HARP виводить на ринок розширену лінію підшипникових вузлів HARP AGRO Unit
HARPHARP виводить на ринок розширену лінію підшипникових вузлів HARP AGRO Unit

Харківський підшипниковий завод (HARP) виводить на ринок розширену лінію підшипникових вузлів HARP AGRO Unit для імпортної сільгосптехніки, пише прес-служба заводу.

HARP пропонує розширену лінію з 15 вузлів для імпортної сільгосптехніки. Ще близько 5 вузлів знаходяться на різних стадіях підготовки виробництва.

Першим із цієї лінії був виконаний, представлений і сьогодні масово виробляється і продається — підшипниковий вузол під коротку дискову борону Lemken Rubin 9. Сьогодні HARP пропонує підшипникові вузли також для переважної більшості європейських дискових борін — це Great Plains, Einböck, Rabe Quivogne, Greguar Besson, Vogel&Noot, Köckerling, Horsch Joker, Hatzenbichler Disko. Виводить на ринок підшипникові вузли для сівалок — Sunflower 9000, Salford.

«Підшипникові вузли мають ряд особливостей, відмінних від оригінальних у плані внутрішньої конструкції. По-перше, HARP AGRO Unit — цілісний, він не обслуговується і при цьому є повністю ремонтопридатним, тобто з можливістю заміни підшипника у будь-який потрібний час експлуатації без заміни корпусу. Оригінальні ж вузли найчастіше інтегровані у корпус і не ремонтуються. По-друге, наші підшипникові вузли мають більш високу ступінь захисту від бруду і абразиву», — зазначає головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ), фахівцями якого розробляються ці комплектуючі сільгосптехніки, Олексій Гриненко.

Також додається, що у всіх вузлах HARP AGRO Unit застосований принцип трьохбар’єрного захисту.

Виконано за допомогою Disqus