Швейцарія допоможе посилити конкуренцію органічного сектора України

84
0
Швейцарсько-український проект «Розвиток органічного ринку в Україні» продовжиться
vkurse.uaШвейцарсько-український проект «Розвиток органічного ринку в Україні» продовжиться

Швейцарсько-український проект «Розвиток органічного ринку в Україні», який розпочався у 2012 р., триватиме у 2016 р., повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба Мінагропроду.

За його словами, проект впроваджено Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) і фінансується Швейцарською Конфедерацією.

«Метою проекту є стимулювання зростання малих та середніх підприємств українського органічного харчового сектора через розвиток органічних та регіональних виробничо-збутових харчових ланцюгів. Він фокусуватиметься на національному та міжнародному ринках, а підхід визначається попитом», — зазначив посадовець.

Також він додав, що ціль цього проекту — посилити конкурентоспроможність українського органічного сектору шляхом покращення якості та збільшення товарообігу вибраних органічних сільськогосподарських орних культур від малих та середніх підприємств для експорту.

«Проект також передбачає розвиток торгової марки для регіональних харчових продуктів з Карпат, підвищення рівня комерційних послуг в органічному секторі та стимулювання створення сприятливого середовища для розвитку органічного сектору», — підсумував Олексій Павленко.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus