Держпродспоживслужба попередила 37 випадків завезення в Україну карантинних мікроорганізмів

27 травня 2021 15 0
Держпродспоживслужба попередила 37 випадків завезення в Україну карантинних мікроорганізмів
depositphotos.com

За останні 6 місяців Держпродспоживслужба попередила 37 випадків завезення на територію України карантинних мікроорганізмів. Про це повідомила Владислава Магалецька, голова Держпродспоживслужби, інформує пресслужба відомства.

«Завданням Держпродспоживслужби у сфері фітосанітарії є покращення фітосанітарного стану території країни, охорона від занесення регульованих шкідливих організмів та сприяння експорту української продукції рослинного походження до країн-партнерів України в міжнародній торгівлі», — розповіла вона.

За пів року Держпродспоживслужбою здійснено 707 перевірок у сфері карантину рослин, під час яких виявлено 276 порушень. Це більше, ніж за аналогічний минулий період, коли було проведено 666 перевірок та виявлено 231 порушення.

«У сфері захисту рослин проведено 1055 перевірок, під час яких виявлено 484 порушення. За аналогічний минулий період ці показники були меншими — 761 перевірка та 295 порушень», — відзначила посадовець.

Також за звітний період Держпродспоживслужбою видано 237 підтверджень на 432,3 тис. зразків насіння та затверджено 480 план-схем розташування насіннєвих посівів перехреснозапильних рослин.

Читати також: Україна увійде до п’ятірки країн-експортерів зерна — Магалецька

Виконано за допомогою Disqus

+ 12° ... + 3°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

72%