Олексій Павленко став розмінною монетою у політичних торгах — думка

87
0
Олексій Павленко, міністр аграрної політики і продовольства України
kurkul.comОлексій Павленко, міністр аграрної політики і продовольства України

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко став розмінною монетою у політичних торгах, які зараз тривають між «Самопоміччю» та владою, сказав у блозі на AgroPolit.com політолог, експерт Інституту Політичної Освіти Олександр Солонтай.

За його словами, у вівторок розпочнеться пленарне засідання, а з ним на перший план вийде питання зміни уряду. У цьому випадку у «Самопомочі» може бути ледь не «золота» акція, а відтак — і претензії на цілий ряд міністерських крісел.

Читати по темі: Відкликання Олексія Павленка

«В Адміністрації Президента та уряді чудово розуміють, що вихід із коаліції «Самопомочі» означає автоматичне переформатування коаліції. Утримати коаліцію у такому разі може допомогти «Батьківщина» своїми голосами, але внаслідок цього зросте вплив і політичні апетити Леді «Ю», які всі знають, тому й не хочуть», — переконаний він.

На його думку, є ще один варіант — залучати Опозиційний блок, тобто колишніх регіоналів, яких не сприймає постмайданне суспільство. Якщо ж нову коаліцію не створять за 30 днів, то це вже ризик для позачергових виборів до парламенту. А ні прем’єру, ні Президенту, у яких знижується рейтинг, наразі це не потрібно.

«Тож у «Самопомочі» дуже велика імовірність зберегти за собою посаду аграрного міністра й отримати нові. На які посади може розраховувати фракція? Вакантних посад чимало. Міністр екології (хоча туди готує свою кандидатуру фракція Олега Ляшка), охорони здоров’я, інфраструктури та перший віце-прем’єр», — вважає Олександр Солонтай.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus