Угода про ЗВТ України і Канади перебуває на останніх етапах узгодження

60
0
Угода про ЗВТ між Україною і Канадою набуде чинності найближчим часом
aktiv.com.uaУгода про ЗВТ між Україною і Канадою набуде чинності найближчим часом

Угода про зону вільної торгівлі України з Канадою, яка перебуває на останніх етапах узгодження технічних питань, набуде чинності найближчим часом, повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус на своїй сторінці у Twitter за результатами зустрічі з міністром торгівлі Канади Христиною Фріланд, повідомляє «УНІАН».

«Велике задоволення обговорити взаємні торговельні вигоди з щирим прихильником України! Спасибі Христі Фріланд за зустріч, угода про вільну торгівлю має набути чинності найближчим часом», — написав він.

У свою чергу на офіційній сторінці міністерства торгівлі Канади у Twitter повідомляється, що угода перебуває на останніх етапах фіналізації.

«Україні вдалося відстояти асиметричну лібералізацію ринків товарів для захисту національних товаровиробників в чутливих областях. Так, після набуття чинності угоди канадська сторона відкриє до 98% ринку, тоді як Україна скасує тарифи для майже 80% канадського експорту товарів з наступною відміною інших тарифів протягом наступних 3, 5 і 7 років. На додаток, для певних канадських товарів були встановлені квоти, а деякі товари були виключені з дії угоди», — повідомила торговий представник України Наталія Микольська.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus