Коаліційна угода у частині АПК виконана на 10% — експерт

35
0
Уперше АПК продемонструвало падіння на 15%
agrodovidka.infoУперше АПК продемонструвало падіння на 15%

Коаліційна угода у частині агропромислового комплексу виконана на 10%, заявив голова Комітету економістів України Андрій Новак, повідомляє Аgropolit.com.

За його словами, це показує низьку ефективність виконання реформ у країні. І це за наявності коаліції та більшості голосів, які мали б забезпечити швидке і якісне прийняття потрібних рішень. Але цього не відбувається.

«Провали коаліційної угоди можна побачити у всіх пунктах, не тільки в аграрному розділі. Провина — Кабмін, Національний банк і лицемірна коаліційна більшість. Для аграрного сектору найбільшими мінусами невиконання коаліційної угоди є позапланова відміна податкових пільг, завдяки яким виживало чимало товаровиробників. Окрім того, за результатами 2015 року, вперше АПК продемонструвало падіння на 15% і це на тлі рекордного урожаю! Дореформувалися», — зазначив він.

Також додав, що уряд саме у сільському господарстві бачить джерела наповнення бюджету. Але підтримки сектору — нуль.

«Як бути? Переписувати угоду немає сенсу, треба міняти спочатку Кабмін і НБУ, який душить економіку кредитним малокрів’ям», — підсумував Андрій Новак.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus